Warsztaty dla Twojej Grupy! W Twojej Szkole! Lub dla Twojej Firmy! Zajęcia Indywidualne! 

Nie możesz przyjechać do nas? Zaproś nas do siebie! Na życzenie kompleksowo zorganizujemy warsztaty jednorazowe, lub cykliczne – u Ciebie lub u nas.

Stawiamy na otwarcie, pewność siebie, kreatywność. Założeniem warsztatów jest rozwój wyobraźni, a także twórczego myślenia.

Na warsztat złożą się podstawowe techniki aktorskie, ćwiczenia integrujące grupę, techniki walki z tremą, rozgrzewki fizyczno-wokalne, praca nad naturalną emisją głosu, ćwiczenia ze świadomości ciała, wprowadzenie do improwizacji, oraz elementarne zadania aktorskie.

Głównym celem warsztatów jest wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz eliminowanie nieśmiałości.

Sztuka jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją, do której podchodzimy z ogromnym namaszczeniem. Artystów znajdziesz nie tylko w kadrze prowadzących warsztaty – kadra kierownicza, oraz zarząd to również ludzie sztuki, którym leży na sercu bezustanny rozwój i realizacja ambicji.

Materiały, prowadzących, organizację i miejsce zapewniamy my. Od Ciebie i Twojej firmy / szkoły potrzebujemy tylko otwartego na rozwój nastawienia. 

Zajęcia grupowe lub indywidualne! Zadzwoń! Napisz! Zapytaj o ofertę! 

Niektóre z tematów, którymi  się zajmujemy: Warsztaty wokalne / Improwizacja / Przemawianie publiczne / Integracja oddechem/ Autoprezentacja / Warsztaty aktorskie / Agent- jak go znaleźć / Casting-wszystko co musisz wiedzieć

Zapraszamy! Odwagi!

Kontakt