Szanowni Państwo,

Studio Teatralne Modjeska utworzone zostało z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych. W ramach zajęć pracujemy nad poprawną wymową, głosem, ruchem scenicznym. Rozwijanie wyobraźni i umiejętności pracy w grupie to kolejny ważny punkt programu STModjeska.

Pod okiem zawodowych aktorów, choreografów, bawimy się w teatr. Nasze spotkania dają okazję do przebywania w upragnionym świecie fikcji, marzeń, a jednocześnie pomagają w zrozumieniu otaczającego świata.

Zabawy, i ćwiczenia teatralne w grupach wiekowych 3-6, oraz 7-18 lat, sprzyjają rozwojowi mowy, skłaniają do zapamiętywania tekstu, do koncentrowania uwagi, określonej dyscypliny i kultury mówienia.

Dorośli natomiast, mogą wraz z Nami realizować swoje marzenia, o występowaniu na teatralnych deskach. Jeśli chcesz przeżyć przygodę życia i spróbować sił na scenie, dołącz do nas! Warto! 

Zajęcia w STModjeska dostosowane są do poszczególnych grup wiekowych i skomponowane tak, aby każdy możliwie najlepiej rozwijał swoje umiejętności. Kładąc szczególny nacisk na indywidualny rozwój, wszystkie spotkania odbywają się w kameralnych grupach. 

Bez wątpienia uczestnictwo  w oferowanych przez Studio Teatralne Modjeska zajęciach, to wspaniała inwestycja. Wszystkie umiejętności zdobyte podczas zajęć, procentować będą nie tylko na scenie, ale przede wszystkim w życiu codziennym.    

zapraszam,
Kinga Modjeska